Wireless Networks Association   Σύνδεσμος Ασυρμάτων Δικτύων   [ Θέλουμε το σήμα μας να φτάσει παντού! Βάλτε από τώρα το στίγμα σας στο Χάρτη κάλυψης δικτύων, και αφήστε σε εμάς όλα τα υπόλοιπα! ]
 

Thread Rating:
  • 1 Ψήφοι - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ομάδες εργασίας
19-03-2009, 08:45 PM,
#1
Ομάδες εργασίας
Για να το επαναφέρω το θεματάκι...
Ποιες άλλες ομάδες χρειαζόμαστε, και ποιοι θέλουν να συμμετέχουν;
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
23-03-2009, 10:48 AM,
#2
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
Θα ήθελα να συμμετάσχω στην Ομάδα για την ανάπτυξη του δικτύου και του QoS Smile
Θα πρέπει να δούμε όμως πως θα γίνεται η συνεννόηση γι αυτούς που είναι εκτός Θεσσαλονίκης...
23-03-2009, 11:23 AM,
#3
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
Προφανώς με ηλεκτρονικό τρόπο (email, forum, chat, voIP/video conference),
εκτός αν βάλουμε εκπρόσωπο τον mojiro που τον τελευταίο καιρό έρχεται πολύ τακτικά πάνω...Big GrinBig Grin
Εγώ έχω προτείνει να γίνει κάποια στιγμή και κάποια συνάντηση κάπου στη μέση της διαδρομής σε στυλ εκδρομής κάποιο Σ/Κ (αλλά δυστυχώς προσωπικά θα μπορώ να συμμετέχω μετά τον Νοέμβριο - λόγω στρατούSad )
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
23-03-2009, 11:45 AM,
#4
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
(23-03-2009, 11:23 AM)stargazer Έγγραψε: Προφανώς με ηλεκτρονικό τρόπο (email, forum, chat, voIP/video conference),
εκτός αν βάλουμε εκπρόσωπο τον mojiro που τον τελευταίο καιρό έρχεται πολύ τακτικά πάνω...Big GrinBig Grin
Εγώ έχω προτείνει να γίνει κάποια στιγμή και κάποια συνάντηση κάπου στη μέση της διαδρομής σε στυλ εκδρομής κάποιο Σ/Κ (αλλά δυστυχώς προσωπικά θα μπορώ να συμμετέχω μετά τον Νοέμβριο - λόγω στρατούSad )

Εντάξει Λεωνίδα,
όσον αφορά τον mojiro πρέπει να παίζει κάποια θεσσαλονικιά μούσα, γι αυτό έρχεται... Cool
23-03-2009, 05:44 PM,
#5
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
Λοιπόν, οι Ηardware-άδες ... ομάδα εγκατάστασης κόμβων;;; Πως να το γράψω; Ποιοι είναι μέσα
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
23-03-2009, 07:36 PM,
#6
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
(23-03-2009, 05:44 PM)stargazer Έγγραψε: Λοιπόν, οι Ηardware-άδες ... ομάδα εγκατάστασης κόμβων;;; Πως να το γράψω; Ποιοι είναι μέσα

Βάλε εμένα.
[Image: userbar738729.gif]
[Image: Join-my-Flock.gif]
ラブ・ジャンクフード
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα.

23-03-2009, 07:51 PM,
#7
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
(23-03-2009, 07:36 PM)valantis Έγγραψε:
(23-03-2009, 05:44 PM)stargazer Έγγραψε: Λοιπόν, οι Ηardware-άδες ... ομάδα εγκατάστασης κόμβων;;; Πως να το γράψω; Ποιοι είναι μέσα

Βάλε εμένα.

+ εμένα μπάρμπα, (τζάμπα να πάνε οι γνώσεις 6+ κόμβων που έστησα ολομόναχος Tongue ? )
24-03-2009, 10:44 AM,
#8
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
Μέσα είσαι μπάρμπα... ποιος άλλος; kondorgr, pckiller, panisxiros, kirchoff;
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
05-04-2009, 06:25 PM,
#9
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
Δεν έχω γράψει πουθενά για την ομάδα 'Wireless Node Owners' στην οποία θα μπαίνουν όσοι διαθέτουν ασύρματους κόμβους, για να συζητούν γενικότερα θέματα που έχουν να κάνουν με το δίκτυο. Αρκεί μια αίτηση στο προφίλ σας.
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
01-06-2009, 11:30 AM,
#10
RE: Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας
(23-03-2009, 05:44 PM)stargazer Έγγραψε: Λοιπόν, οι Ηardware-άδες ... ομάδα εγκατάστασης κόμβων;;; Πως να το γράψω; Ποιοι είναι μέσα

count me in..


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Thread Author Replies Views Last Post
  Ομάδες εργασίας - Συντονισμός κτλ stargazer 9 14,857 20-06-2009, 07:41 PM
Last Post: valantis
  Οργανόγραμμα και ομάδες εργασίας wavesoft 24 43,729 24-03-2009, 06:26 PM
Last Post: stargazer
  Ομάδες εργασίας ? pc-killer 8 13,493 23-09-2008, 05:54 PM
Last Post: admin

Forum Jump:

Return to TopReturn to Content