Wireless Networks Association   Σύνδεσμος Ασυρμάτων Δικτύων   [ Θέλουμε το σήμα μας να φτάσει παντού! Βάλτε από τώρα το στίγμα σας στο Χάρτη κάλυψης δικτύων, και αφήστε σε εμάς όλα τα υπόλοιπα! ]
 

Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
24-12-2008, 08:44 PM,
#1
Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το Νέο Έτος
πολλες ευχες σε ολους
24-12-2008, 09:21 PM,
#2
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
24-12-2008, 09:29 PM,
#3
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
[Image: 641223895255wu9.png]
We Lead & Others Follow ::. now!
25-12-2008, 03:27 AM,
#4
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
Άντε με το καλό να μας έρθει και το νέο έτος και να μας βρεί με έναν δυνατό σύλλογο.

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία χαρά ευτυχία και δημιουργικότητα

Λεωνίδα να κανονίσουμε όποτε σε βολεύει για να είσαι παρόν κι εσύ
25-12-2008, 11:37 AM,
#5
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
επειδη οι προλαλησαντες με εχετε καλυψει με τις ευχες και τα πολλα λογια ειναι φτωχια, ελπιζω να ξυπνησουν και οι υπολοιποι και να ερθουν στο πρωτοχρονιατικο meeting. θα κοψουμε και την πρωτη βασιλοπιττα μας? λετε?

αντε και του χρονου
[Image: 49098.gif]
[Image: 641223895255wu9.png]

ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ......
25-12-2008, 11:38 AM,
#6
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
Χρόνια Πολλά,

Λοιπόν κανονίστε meeting αύριο(δε θα είμαι εγώ) στο γνωστό μέρος, και δείτε τι θα γίνει με τα ιδρυτικά μέλη να τελειώνουμε. Εγώ έχω βρει και δικηγόρο άλλο φίλο μου που μένει εκεί δίπλα και μου είπε το πολύ σε ενάμιση μήνα ιδρύεται ο σύλλογος μόνο το χαρτί με τις υπογραφές θέλει και το καταστατικό.

Εάν και πάλι έχουμε τα γνωστά χαζά, σας ενημερώνω ότι θα βάλω 21 άτομα και θα ιδρύσω τον σύλλογο με όσους είναι στις 30 του μήνα (ότι ώρα θέλετε) στο πρώην Nemesis.

6 μήνες προσωρινό Δ.Σ. .... "δεν προβλέπεται".

Τα τηλέφωνα όλων είναι στο έγγραφο του google.
Πάρτε τους τηλ. να τους ενημερώσετε ή στείλτε και κάνα mail.
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
25-12-2008, 11:40 AM,
#7
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
(25-12-2008, 11:37 AM)kondorgr Έγγραψε: επειδη οι προλαλησαντες με εχετε καλυψει με τις ευχες και τα πολλα λογια ειναι φτωχια, ελπιζω να ξυπνησουν και οι υπολοιποι και να ερθουν στο πρωτοχρονιατικο meeting. θα κοψουμε και την πρωτη βασιλοπιττα μας? λετε?

αντε και του χρονου

Καλή ιδέα...
Και μια βασιλόπιτα από τον Ξάιδο απέναντι παραγγείλτεSmile
Ως τις 3 Ιαν. θα είμαι Θεσσαλονίκη...
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
25-12-2008, 06:05 PM,
#8
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
χρονια πολλα και απο μενα με τις καλυτερες ευχες για ολους μας!
Live less.. but live great!
25-12-2008, 06:20 PM,
#9
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
Τις ευχές θα ήθελα να δώσω και εγώ με την σειρά μου σε όλους.
Πάνω απο όλα υγεία και τα υπόλοιπα με λίγη προσπάθεια έρχονται....
[Image: userbar738729.gif]
[Image: Join-my-Flock.gif]
ラブ・ジャンクフード
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα.

28-12-2008, 12:46 PM,
#10
RE: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
30 Δεκεμβρίου στις 16.00 στο nemesis (?)
Γράψτε ποιοι και πόσοι θα είστε να τελειώνουμε με το σύλλογο..
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!


Forum Jump:

Return to TopReturn to Content