WNA

Full Version: Καλά Χριστούγεννα και Νέο Ετος
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το Νέο Έτος
πολλες ευχες σε ολους
Άντε με το καλό να μας έρθει και το νέο έτος και να μας βρεί με έναν δυνατό σύλλογο.

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία χαρά ευτυχία και δημιουργικότητα

Λεωνίδα να κανονίσουμε όποτε σε βολεύει για να είσαι παρόν κι εσύ
επειδη οι προλαλησαντες με εχετε καλυψει με τις ευχες και τα πολλα λογια ειναι φτωχια, ελπιζω να ξυπνησουν και οι υπολοιποι και να ερθουν στο πρωτοχρονιατικο meeting. θα κοψουμε και την πρωτη βασιλοπιττα μας? λετε?

αντε και του χρονου
Χρόνια Πολλά,

Λοιπόν κανονίστε meeting αύριο(δε θα είμαι εγώ) στο γνωστό μέρος, και δείτε τι θα γίνει με τα ιδρυτικά μέλη να τελειώνουμε. Εγώ έχω βρει και δικηγόρο άλλο φίλο μου που μένει εκεί δίπλα και μου είπε το πολύ σε ενάμιση μήνα ιδρύεται ο σύλλογος μόνο το χαρτί με τις υπογραφές θέλει και το καταστατικό.

Εάν και πάλι έχουμε τα γνωστά χαζά, σας ενημερώνω ότι θα βάλω 21 άτομα και θα ιδρύσω τον σύλλογο με όσους είναι στις 30 του μήνα (ότι ώρα θέλετε) στο πρώην Nemesis.

6 μήνες προσωρινό Δ.Σ. .... "δεν προβλέπεται".

Τα τηλέφωνα όλων είναι στο έγγραφο του google.
Πάρτε τους τηλ. να τους ενημερώσετε ή στείλτε και κάνα mail.
(25-12-2008, 11:37 AM)kondorgr Έγγραψε: [ -> ]επειδη οι προλαλησαντες με εχετε καλυψει με τις ευχες και τα πολλα λογια ειναι φτωχια, ελπιζω να ξυπνησουν και οι υπολοιποι και να ερθουν στο πρωτοχρονιατικο meeting. θα κοψουμε και την πρωτη βασιλοπιττα μας? λετε?

αντε και του χρονου

Καλή ιδέα...
Και μια βασιλόπιτα από τον Ξάιδο απέναντι παραγγείλτεSmile
Ως τις 3 Ιαν. θα είμαι Θεσσαλονίκη...
χρονια πολλα και απο μενα με τις καλυτερες ευχες για ολους μας!
Τις ευχές θα ήθελα να δώσω και εγώ με την σειρά μου σε όλους.
Πάνω απο όλα υγεία και τα υπόλοιπα με λίγη προσπάθεια έρχονται....
30 Δεκεμβρίου στις 16.00 στο nemesis (?)
Γράψτε ποιοι και πόσοι θα είστε να τελειώνουμε με το σύλλογο..
Pages: 1 2 3