Wireless Networks Association   Σύνδεσμος Ασυρμάτων Δικτύων   [ Θέλουμε το σήμα μας να φτάσει παντού! Βάλτε από τώρα το στίγμα σας στο Χάρτη κάλυψης δικτύων, και αφήστε σε εμάς όλα τα υπόλοιπα! ]
 

Thread Rating:
  • 0 Ψήφοι - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
24-05-2013, 09:16 PM,
#11
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
(24-05-2013, 07:50 PM)stargazer Έγγραψε: και περασμένο να μη το έχει θα κάνουμε ένα και θα το κατεβάζεις και θα το περνάς με έτοιμο config

μπορούμε να κάνουμε ομαδική Smile
PoE τι να το κάνεις αφού θα προορίζεται κυρίως για clients. (αν και μπορείς να βάλεις πάνω 2 ubnt και μια omni)

8elo 2 gia ma8e ?Big Grin
Εν ολίγοις, το Autocar προειδοποιεί τους αναγνώστες ενάντια στον πειρασμό των φθηνών ελαστικών: “τα ελαστικά δεν πρέπει ποτέ να θεωρούνται απλά εμπορεύματα και να αγοράζονται με μοναδικό κριτήριο την τιμή. Πρόκειται για προϊόντα υψηλής τεχνολογίας, τα οποία μπορούν να εξασφαλίσουν μεγάλη διαφορά στις επιδόσεις του αυτοκινήτου σας, αποσοβώντας ακόμα και ένα πιθανό ατύχημα.”

[Image: logo_bridgestone.gif]
TURANZA T001 Σε αρμονία με τη ζωή

Ακολουθήστε το δρόμο, ακολουθήστε την καρδιά σας και ανακαλύψτε ξανά τη συναρπαστική πτυχή του ταξιδιού με τα ολοκαίνουργια Bridgestone Turanza T001. Η νέα ναυαρχίδα της σειράς ελαστικών τουρισμού σας προσφέρει άνεση, ανθεκτικότητα και φιλικές προς το περιβάλλον επιδόσεις, ενσωματώνοντας την επιτομή της τελευταίας τεχνολογίας ελαστικών της Bridgestone.


26-05-2013, 02:14 AM,
#12
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
Τι να μαθω; 33 $
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
26-05-2013, 11:34 AM,
#13
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
(26-05-2013, 02:14 AM)stargazer Έγγραψε: Τι να μαθω; 33 $

περικαλώ ενα για μενα , αν γινετε , οταν και αν παραγγείλετε
Ευχαριστω.
26-05-2013, 05:38 PM,
#14
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
Για να γίνει η ομαδική θα πρέπει να ξέρω σίγουρα πόσα κομμάτια χρειαζόμαστε, να ζητήσω προσφορά, να μου δώσετε / καταθέσετε τα χρήματα, να επιβεβαιώσουμε τα κόστη και τρόπο μεταφοράς.

Αλλιώς αναλαμβάνει ο καθένας μόνος του και παραγγέλνει.
Αποφασίζετε και μου λέτε.
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
27-05-2013, 10:42 AM,
#15
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
(26-05-2013, 05:38 PM)stargazer Έγγραψε: Για να γίνει η ομαδική θα πρέπει να ξέρω σίγουρα πόσα κομμάτια χρειαζόμαστε, να ζητήσω προσφορά, να μου δώσετε / καταθέσετε τα χρήματα, να επιβεβαιώσουμε τα κόστη και τρόπο μεταφοράς.

Αλλιώς αναλαμβάνει ο καθένας μόνος του και παραγγέλνει.
Αποφασίζετε και μου λέτε.

Λοιπόν εγω θέλω 2 σίγουρα, αλλα μεχρι 5 Ιουνίου, αλλιώς θα πάρω απο εδω, οταν αποφασίσετε , στειλτε pm που να σας δωσω τα χρηματα, αλλιως πεστε με να ασχοληθω μονος μου, να μην περναει ο καιρός.
Ευχαριστώ.
Α! και απο οτι βλεπω μόνος μου ειμαι συνεχως στο epop Tongue
29-05-2013, 09:35 PM,
#16
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
Το συγκεκριμένο πληρεί τις προϋποθέσεις για όλα τα projects που θέλαμε τα τελευταία 2 χρόνια...

Κρίνοντας από τη συμμετοχή σε τρέχουσες υπηρεσίες, για να μην πω για σχεδιασμό και φιλοξενία υπηρεσιών, μάλλον έχει χαθεί το ενδιαφέρον από όλους.

Εγώ θα περιμένω μέχρι τέλους της εβδομάδας.

Το θέμα μεταφέρετε στις ομαδικές παραγγελίες.
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
30-05-2013, 11:37 AM,
#17
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
(26-05-2013, 02:14 AM)stargazer Έγγραψε: Τι να μαθω; 33 $
ta dio kanoyn 33$ ? leonida
Εν ολίγοις, το Autocar προειδοποιεί τους αναγνώστες ενάντια στον πειρασμό των φθηνών ελαστικών: “τα ελαστικά δεν πρέπει ποτέ να θεωρούνται απλά εμπορεύματα και να αγοράζονται με μοναδικό κριτήριο την τιμή. Πρόκειται για προϊόντα υψηλής τεχνολογίας, τα οποία μπορούν να εξασφαλίσουν μεγάλη διαφορά στις επιδόσεις του αυτοκινήτου σας, αποσοβώντας ακόμα και ένα πιθανό ατύχημα.”

[Image: logo_bridgestone.gif]
TURANZA T001 Σε αρμονία με τη ζωή

Ακολουθήστε το δρόμο, ακολουθήστε την καρδιά σας και ανακαλύψτε ξανά τη συναρπαστική πτυχή του ταξιδιού με τα ολοκαίνουργια Bridgestone Turanza T001. Η νέα ναυαρχίδα της σειράς ελαστικών τουρισμού σας προσφέρει άνεση, ανθεκτικότητα και φιλικές προς το περιβάλλον επιδόσεις, ενσωματώνοντας την επιτομή της τελευταίας τεχνολογίας ελαστικών της Bridgestone.


08-06-2013, 11:59 AM,
#18
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
προφανώς δεν περπατάει το πράμα οπότε ας παραγγείλει ο καθένας μόνος του.
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
10-06-2013, 02:06 AM,
#19
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
(08-06-2013, 11:59 AM)stargazer Έγγραψε: προφανώς δεν περπατάει το πράμα οπότε ας παραγγείλει ο καθένας μόνος του.

Σωστός, τελικά απο το Wirelessland πήρα δυο τεμαχια TP-Link TL-WR741ND
και έκανα την δουλειά μου.
Περασα ευκολοτατα το DD-WRT (επαιξα λίγο μαζί του) & μετά το ξαναέβγαλα (αφήνoντας το δικό του firmware) που μου αρεσε πιο πολύ. Smile
Και όλα αυτα με 19€ μαζί με το ΦΠΑ !.

PS
Λεονίδα θέλω βοήθεια με το Μ/Τ!!! δες κανα Ε-ΡΟΡ ρε! Wink
10-06-2013, 08:00 PM,
#20
RE: Φτηνά Routers που δέχονται DD-WRT
... και εγω έχω πάρει ήδη 2 συν ένα που είχα...
όλα καλά..


Forum Jump:

Return to TopReturn to Content