Wireless Networks Association   Σύνδεσμος Ασυρμάτων Δικτύων   [ Θέλουμε το σήμα μας να φτάσει παντού! Βάλτε από τώρα το στίγμα σας στο Χάρτη κάλυψης δικτύων, και αφήστε σε εμάς όλα τα υπόλοιπα! ]
 

Thread Rating:
  • 0 Ψήφοι - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
προβληματακι
01-03-2012, 08:13 PM,
#1
προβληματακι
Ηελλο παιδια

Ειμαι μεσα και εγω εδω και λιγες μερες. το προβλημα μου ειναι οτι δεν βλεπω καθολου θεσσαλονικη για καποιο λογο βλεπω αθηνα.
ειμαι connected στο panisxiro.wna

Τον τεοφερες δεν μπορω να τον pingarw
ουτε το www.Twmn
ενω .Awmn βλεπω κανονικα.

Αν θελετε ip dns μπορω να σας τα παρουσιασω.
01-03-2012, 11:49 PM,
#2
RE: προβληματακι
Έχουν πέσει κάποιοι κόμβοι, δεν ξέρω ποιοι ακριβώς.
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
02-03-2012, 12:22 AM,
#3
RE: προβληματακι
(01-03-2012, 08:13 PM)cliff Έγγραψε: Ηελλο παιδια

Ειμαι μεσα και εγω εδω και λιγες μερες. το προβλημα μου ειναι οτι δεν βλεπω καθολου θεσσαλονικη για καποιο λογο βλεπω αθηνα.
ειμαι connected στο panisxiro.wna

Τον τεοφερες δεν μπορω να τον pingarw
ουτε το www.Twmn
ενω .Awmn βλεπω κανονικα.

Αν θελετε ip dns μπορω να σας τα παρουσιασω.
ante pali tixere blepis kai a8ina ?Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
kratiste kana komati kaimena pitsaTongueTongue
Εν ολίγοις, το Autocar προειδοποιεί τους αναγνώστες ενάντια στον πειρασμό των φθηνών ελαστικών: “τα ελαστικά δεν πρέπει ποτέ να θεωρούνται απλά εμπορεύματα και να αγοράζονται με μοναδικό κριτήριο την τιμή. Πρόκειται για προϊόντα υψηλής τεχνολογίας, τα οποία μπορούν να εξασφαλίσουν μεγάλη διαφορά στις επιδόσεις του αυτοκινήτου σας, αποσοβώντας ακόμα και ένα πιθανό ατύχημα.”

[Image: logo_bridgestone.gif]
TURANZA T001 Σε αρμονία με τη ζωή

Ακολουθήστε το δρόμο, ακολουθήστε την καρδιά σας και ανακαλύψτε ξανά τη συναρπαστική πτυχή του ταξιδιού με τα ολοκαίνουργια Bridgestone Turanza T001. Η νέα ναυαρχίδα της σειράς ελαστικών τουρισμού σας προσφέρει άνεση, ανθεκτικότητα και φιλικές προς το περιβάλλον επιδόσεις, ενσωματώνοντας την επιτομή της τελευταίας τεχνολογίας ελαστικών της Bridgestone.


02-03-2012, 02:41 AM,
#4
RE: προβληματακι
και Αθήνα και Κεφαλονιά και Μεσσολόγγι και Πάτρα και Ημαθία και Καβάλα και Δράμα και Ναύπακτο και Βόλο και είμαστε παντου!!!
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
02-03-2012, 10:36 AM,
#5
RE: προβληματακι
+1 ston stargazer αλλα δεν βλεπομαστε τοπικα Smile
06-03-2012, 01:26 AM,
#6
RE: προβληματακι
Γεια ήθελα αν μπορεί κανένα παλικάρι να φέρει κανένα Αp για να κεντράρουμε λίγο τον panisxiro η ton captain_xaro γιατί σε idle mode έχω 2-10 ms και σε trafic 600-1000+ms .


Forum Jump:

Return to TopReturn to Content