Wireless Networks Association   Σύνδεσμος Ασυρμάτων Δικτύων   [ Θέλουμε το σήμα μας να φτάσει παντού! Βάλτε από τώρα το στίγμα σας στο Χάρτη κάλυψης δικτύων, και αφήστε σε εμάς όλα τα υπόλοιπα! ]
 

Thread Rating:
  • 1 Ψήφοι - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γνωριστείτε και συνομιλήστε με τα υπόλοιπα νέα μέλη!
» Newbies chatroom
01-11-2011, 08:11 PM, (This post was last modified: 26-12-2011, 12:53 PM {2} by stargazer.)
#1
Toungue  Γνωριστείτε και συνομιλήστε με τα υπόλοιπα νέα μέλη!
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το παρόν thread για να γνωριστείτε με τα υπόλοιπα νέα μέλη που μπήκαν μόλις στην online Κοινότητά μας.

Επιπλέον στο μπορείτε να συνομιλήσετε και ζωντανά μέσω chat στο:
Newbies Chatroom

Προσθέτοντας κάποιο μέλος στη Λίστα φίλων σας, θα ενημερώνεστε για το πότε είναι online και θα μπορείτε να συνομιλείτε μαζί του όπως ακριβώς και στο facebook.

Εξάλλου μέσα από τη σελίδα μας μπορείτε να μιλάτε και με τους φίλους σας στο facebook παράλληλα. Θέλουμε η κοινότητά μας να παραμένει ζωντανή και να επεκτείνετε συνεχώς γι'αυτό μην ξεχάσετε να καλέσετε και τους φίλους σας!
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
11-01-2012, 07:03 PM,
#2
RE: Γνωριστείτε και συνομιλήστε με τα υπόλοιπα νέα μέλη!
paidia eimai kainourgios xristis otan pao na kano login mou lei to exis: RADIUS server is not responding....mporeite na me boithisete?? euxaristo
14-01-2012, 12:02 PM,
#3
RE: Γνωριστείτε και συνομιλήστε με τα υπόλοιπα νέα μέλη!
Θα το κοιτάξουμε, αλλά δεν έχεις ενεργοποιήσει καν τον λογαριασμό σου στο φόρουμ..
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
15-03-2012, 07:49 PM,
#4
RE: Γνωριστείτε και συνομιλήστε με τα υπόλοιπα νέα μέλη!
καλησπέρα.
16-03-2012, 08:04 AM,
#5
RE: Γνωριστείτε και συνομιλήστε με τα υπόλοιπα νέα μέλη!
Καλημέρα tasgr86
14-02-2013, 11:08 AM,
#6
RE: Γνωριστείτε και συνομιλήστε με τα υπόλοιπα νέα μέλη!
καλημέρα σε όλους σας...είμαι νέος στο φόρουμ ...έχω διαβάσει κάποια σχετικά άρθρα ...αλλά εξακολουθώ να μην ξέρω τι πρέπει να κάνω ...έχω δώσει το στίγμα μου στον χάρτη...αλλά τι γίνετε από εκεί και πέρα ?http://1.1.1.1/bmi/www.wna.gr/forum/images/smilies/sad.gif
14-02-2013, 09:36 PM,
#7
RE: Γνωριστείτε και συνομιλήστε με τα υπόλοιπα νέα μέλη!
(14-02-2013, 11:08 AM)PorDalas Έγγραψε: καλημέρα σε όλους σας...είμαι νέος στο φόρουμ ...έχω διαβάσει κάποια σχετικά άρθρα ...αλλά εξακολουθώ να μην ξέρω τι πρέπει να κάνω ...έχω δώσει το στίγμα μου στον χάρτη...αλλά τι γίνετε από εκεί και πέρα ?http://1.1.1.1/bmi/www.wna.gr/forum/images/smilies/sad.gif

Σου απαντησα με PM . Να σου πω και εδω.

Ελα την Κυριακή στην πιτα να σε γνωρίσουμε και να σου εξηγήσουμε οτι θέλεις .


Forum Jump:

Return to TopReturn to Content