Wireless Networks Association   Σύνδεσμος Ασυρμάτων Δικτύων   [ Θέλουμε το σήμα μας να φτάσει παντού! Βάλτε από τώρα το στίγμα σας στο Χάρτη κάλυψης δικτύων, και αφήστε σε εμάς όλα τα υπόλοιπα! ]
 

Thread Rating:
  • 0 Ψήφοι - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ - part 1
07-01-2009, 02:31 AM, (This post was last modified: 07-01-2009, 02:47 AM {2} by pomolo.)
#1
ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ - part 1
Μετά τα zip drives και τα λοιπά τσιμπράγκαλα για το οποία εύχομαι ο kondor να βρει κάποια ουσιαστικότερη χρήση από το να γεμίζουν σκόνη στην αποθήκη μου, έχω και τα παρακάτω για όποιον ενδιαφέρεται::

1. Μία κάρτα Watchandgo DVB-T TV Tuner PCMCIA
Η Formac Watchandgo DVB-T TV Tuner PCMCIA είναι για τα 4 ψηφιακά ελληνικα κανάλια + ΡΙΚ και έχει καταπληκτική λήψη και εικόνα! Είναι για Powerbook 15 και 17. Είναι συμβατή και με Mac-Intel, και γενικά μόνο για mac

Είναι καινούργια στο κουτί της.

Πληροφορίες:
http://www.formac.com/webapp/products_av_watchandgo.php

Τιμούλα: 40 ευρώ

2. ICECAM Macally camera για laptop
πολύ όμορφη USB καμερούλα για λαπτοπ, δουλεύει σε όλα τα λειτουργικά.
Πληροφορίες:: http://www.macally.com/EN/product/Articl...icleID=119

Τιμούλα: 15 ευρώ


3. VOICE-FAX-DATA μοντεμ WISECOM 56kbps, αν δεν κάνω λάθος είναι σειριακό,
Τιμούλα: ΔΩΡΕΑΝ

4. Υπέρυθρες Infrared ACTISYS (wireless interface), σειριακό
Τιμούλα: ΔΩΡΕΑΝ

5. Cobra GamePad της Creative, USB
Τιμούλα: ΔΩΡΕΑΝ

6. Μικρόφωνο για υπολογιστή της CREATIVE
Τιμούλα: ΔΩΡΕΑΝ

7. web-camera (ασπρό-μαυρη αν θυμαμαι καλά) που συνδέεται σε παράλληλη+την είσοδο για το ποντίκι (έχει σπλιτερ αντάπτορα ωστε να δουλεύει και το ποντίκι)
Τιμούλα: ΔΩΡΕΑΝ

8. Διάφορα καλώδια για υπολογιστές και όχι μόνο
catch 22:: Τα παίρνει όποιος πάρει τα παραπάνω!

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΡΜ !! Στείλτε μου 1 email στο [email protected] ή τηλ/SMS στο 69.99.44.44.70
Ξέχασα να προσθέσω ένα ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ - ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ iPod shuffle 1gb.
Τιμή: Δεν ξέρω... ανοικτός σε προσφορές...
11-01-2009, 01:42 AM,
#2
RE: ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ - part 1
σόρρυ για την καθυστέρηση, αλλά μόλις γύρισα από Αθήνα.
θα απαντήσω στα μηνύματα αύριο!
11-01-2009, 09:19 PM,
#3
RE: ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ - part 1
αναζήτησα το μηνύματα όσων ενδιαφέρθηκαν για κάποια ή κάποιο από τα παραπάνω, αλλά δεν τα βρήκα! Σας παρακαλώ ξαναστείλτε μου τί σας ενδιαφέρει...
15-01-2009, 06:53 PM, (This post was last modified: 15-01-2009, 07:02 PM {2} by pomolo.)
#4
RE: ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ - part 1
Πωλείται επίσης το ΝΟΚΙΑ 6300 που πήρα από τον Lester (όσο το πήρα:: 50 ευρώ) καθώς βρήκα το 6500 της γυναίκας μου και μου περισσεύει ως τρίτο πλέον...

επιπλέον, τα 4, 5 και 8 πήγαν στον kondor
ενώ για το μικρόφωνο προτεραιότητα έχει ο Θεοδόσης που το ζήτησε πρώτος... ενώ γραμμή αναμονής είναι ο Μαρτίνης...

Νέες τιμούλες για::
ICECAM:: 10 ευρώ
Ipod shuffle:: 35 ευρώ
16-01-2009, 08:54 PM, (This post was last modified: 16-01-2009, 08:54 PM {2} by pomolo.)
#5
RE: ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ - part 1
Ενημέρωση:: Υπόλοιπα::

είναι διαθέσιμα ακόμη τα::

1. VOICE-FAX-DATA μοντεμ WISECOM 56kbps, αν δεν κάνω λάθος είναι σειριακό,
Τιμούλα: ΔΩΡΕΑΝ
2. Web-camera (ασπρό-μαυρη αν θυμαμαι καλά) που συνδέεται σε παράλληλη+την είσοδο για το ποντίκι (έχει σπλιτερ αντάπτορα ωστε να δουλεύει και το ποντίκι)
Τιμούλα: ΔΩΡΕΑΝ
3. ΝΟΚΙΑ 6300 που πήρα από τον Lester (όσο το πήρα:: 50 ευρώ)
4. Αλλά και το ΝΟΚΙΑ 6500 classic της γυναίκας μου καθώς πέρασε σε 8800 arte, οπότε περίσσεψε κι αυτό...
22-01-2009, 08:07 PM,
#6
RE: ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ - part 1
τέλος και το 6300...

έμεινε το ΝΟΚΙΑ 6500 μόνο...

όσοι εκδήλωσαν επιθυμία για να πάρουν κάποια από τα παραπάνω, και δεν τα παρέλαβαν ακόμη, ας έρθουν στη συνάντηση αύριο. Θα τα έχω μαζί μου.... όλο και θα βρώ κάποιον να του φορτώσω τα υπόλοιπα...
30-01-2009, 07:41 PM,
#7
RE: ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ - part 1
ουφ... τέλος όλα...


Forum Jump:

Return to TopReturn to Content