Wireless Networks Association   Σύνδεσμος Ασυρμάτων Δικτύων   [ Θέλουμε το σήμα μας να φτάσει παντού! Βάλτε από τώρα το στίγμα σας στο Χάρτη κάλυψης δικτύων, και αφήστε σε εμάς όλα τα υπόλοιπα! ]
 

Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
30-12-2008, 10:52 PM, (This post was last modified: 31-12-2008, 11:42 AM {2} by stargazer.)
#1
Exclamation  Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
Επειδή η βασιλόπιτα πρέπει να κόβεται στην ώρα της...
Το Σάββατο 3 Ιανουαρίου 2009 στις 18.00 θα κόψουμε την πρώτη βασιλόπιτα του WNA, στο καφέ bar Buene (πρώην Nemesis)
Γρηγορίου Λαμπράκη 246, Άνω Τούμπα (στην έξοδο για περιφερειακό - τούνελ)

Προβολή μεγαλύτερου χάρτη
Με αστικό έρχεστε με το 14 ή με το 30, Στάση Άγιος Χριστόφορος - ακριβώς μπροστά στο μαγαζί- και Βαρνάβα -έχει λίγο περπάτημα 200 μέτρα ανατολικά - αντίστοιχα)

Δηλώστε συμμετοχή, με ποστ σας παρακάτω, ως την και την πρωτοχρονιά για να κανονίσουμε για την βασιλόπιτα αλλά και να κάνουμε κράτηση στο μαγαζί ανάλογα τα άτομα.

Αν αλλάξει κάτι την τελευταία στιγμή,
μπορείτε να καλείτε στο τηλ.: 6943453912 (ο αριθμός θα λειτουργεί μόνο την μέρα της συνάντησης)
Facebook Event>>


Attached File(s) Thumbnail(s)
   
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
31-12-2008, 12:52 AM,
#2
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
δεν γίνεται να πάμε κάπου με ΛΙΓΟΤΕΡΟ καπνό και φασαρία ?
31-12-2008, 02:00 AM,
#3
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
που θα εχει λιγοτερο καπνο και φασαρια?
[Image: 49098.gif]
[Image: 641223895255wu9.png]

ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ......
31-12-2008, 09:43 AM, (This post was last modified: 31-12-2008, 09:45 AM {2} by GiO.)
#4
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
να μαζευτούμε όλοι μαζί στο παρκιν του "Λόφού" (το μαγαζί πάνω απο το τούνελ του περιφερειακού) και να την κόψουμε στην ύπαιθρο εμείς τα αυτοκίνητα και τα δέντρα φωνάζουμε άνετα εκειί Big GrinBig GrinBig Grin

Εγώ είμαι μέσα εκτός απροόπτου.... όπου κι αν είναι
31-12-2008, 11:05 AM, (This post was last modified: 31-12-2008, 11:42 AM {2} by stargazer.)
#5
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
Αν θέλετε ησυχία θα πάμε στον επάνω όροφο που θα είμαστε εμείς και... οι τοίχοι, και αν δεν καπνίζετε δε θα έχει ούτε καπνόTongue
Παρακαλώ δηλώστε ποιοι θα έρθετε για να κανονίσουμε πόσο μεγάλη θα είναι η πίτα Smile

Facebook Event>>
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
31-12-2008, 01:58 PM,
#6
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
Άντε αν και ανεπίσημα ακόμη (σαν Σύλλογος) ελπίζω να είμαι και εγώ εκτός απροόπτου (ένεκα βλέπεις Ελλας Wink
Παρεμπιπτόντως προτείνω να βάλει όποιος παραγγείλει και την Βασιλόπιτα, μερικά κέρματα μέσα και όποιος τα τύχει να κερδίσει κάνα δώρο , είτε από κανέναν που θέλει να δωρίσει κατι στο Σύλλογο είτε από κάνα τυχών χορηγό, λέμε τώρα....
Αν σας άρεσε η ιδέα μου και συμφωνείστε τότε θα κάνω και εγώ μια χορηγία (κάτι θα βρω) έστω και τυπικά Smile πιστεύω κατι που να εχει σχέση με WiFi ή έστω PC.
Και μην ξεχνιόμαστε ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε όλους
31-12-2008, 02:03 PM,
#7
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
(31-12-2008, 11:05 AM)stargazer Έγγραψε: Αν θέλετε ησυχία θα πάμε στον επάνω όροφο που θα είμαστε εμείς και... οι τοίχοι, και αν δεν καπνίζετε δε θα έχει ούτε καπνόTongue
Παρακαλώ δηλώστε ποιοι θα έρθετε για να κανονίσουμε πόσο μεγάλη θα είναι η πίτα Smile

Facebook Event>>

Λεωνίδα θα πρέπει να το συνεννοηθεί αυτός που θα μιλήσει γιατί πλέον δεν είναι όπως παλιά που πηγαίναμε χύμα εγώ που ρώτησα μια μέρα μου λέει το "ανοίγουν" μόνο όταν έχει μπάλα οπότε θέλει να τους πούμε...
31-12-2008, 02:18 PM,
#8
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
Το πιθανότερο να έρθω για σκ θεσσαλονίκη, οπότε μάλλον θα είμαι εκεί Smile
31-12-2008, 02:44 PM,
#9
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
(31-12-2008, 02:03 PM)GiO Έγγραψε:
(31-12-2008, 11:05 AM)stargazer Έγγραψε: Αν θέλετε ησυχία θα πάμε στον επάνω όροφο που θα είμαστε εμείς και... οι τοίχοι, και αν δεν καπνίζετε δε θα έχει ούτε καπνόTongue
Παρακαλώ δηλώστε ποιοι θα έρθετε για να κανονίσουμε πόσο μεγάλη θα είναι η πίτα Smile

Facebook Event>>

Λεωνίδα θα πρέπει να το συνεννοηθεί αυτός που θα μιλήσει γιατί πλέον δεν είναι όπως παλιά που πηγαίναμε χύμα εγώ που ρώτησα μια μέρα μου λέει το "ανοίγουν" μόνο όταν έχει μπάλα οπότε θέλει να τους πούμε...

Πρέπει πρώτα να ξέρουμε πόσα άτομα θα έρθουν σίγουρα.
Ασύρματα δίκτυα: Πρόκειται για σημεία πρόσβασης τεχνολογιών WiFi, ενωμένα συνήθως σε ένα ενιαίο δίκτυο που παρέχει υπηρεσίες παραπλήσιες με αυτές του Internet, με μεγαλύτερες όμως ταχύτητες και χωρίς χρέωση. Πάνω από όλα όμως πρόκειται για ομάδες ανθρώπων ενωμένες στο ίδιο δίκτυο (Ασύρματη κοινότητα) που μοιράζονται το χόμπυ τους για την τεχνολογία. Το ασύρματο αυτό δια-δίκτυο βασίζεται στην ομαδικότητα, στον εθελοντισμό και στην προσφορά
Πείτε το στους φίλους σας!
31-12-2008, 03:54 PM, (This post was last modified: 01-01-2009, 03:09 AM {2} by valantis.)
#10
RE: Kοπή Bασιλόπιτας WNA 2009
Αποδέχομαι την πρόσκληση και θα παρευρεθώ στην Kοπή της Bασιλόπιτας TongueTongueTongue
[Image: userbar738729.gif]
[Image: Join-my-Flock.gif]
ラブ・ジャンクフード
Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα.



Forum Jump:

Return to TopReturn to Content