Wireless Networks Association   Σύνδεσμος Ασυρμάτων Δικτύων   [ Θέλουμε το σήμα μας να φτάσει παντού! Βάλτε από τώρα το στίγμα σας στο Χάρτη κάλυψης δικτύων, και αφήστε σε εμάς όλα τα υπόλοιπα! ]
 

Thread Rating:
  • 0 Ψήφοι - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cisco Voip Phones Προσφορά
22-03-2015, 06:27 PM, (This post was last modified: 22-03-2015, 06:27 PM {2} by kostas.)
#1
Cisco Voip Phones Προσφορά
Καλησπέρα .

Έχω πάρει μια προσφορά για Voip Τηλέφωνο

Ειναι αυτο εδω

Η τιμή είναι 45 Ε.

Αν κάποιος θελει ας μου πει για να τα πάρουμε όλα μαζι .
29-03-2015, 10:55 PM,
#2
RE: Cisco Voip Phones Προσφορά
(22-03-2015, 06:27 PM)kostas Έγγραψε: Καλησπέρα .

Έχω πάρει μια προσφορά για Voip Τηλέφωνο

Ειναι αυτο εδω

Η τιμή είναι 45 Ε.

Αν κάποιος θελει ας μου πει για να τα πάρουμε όλα μαζι .

8elo ena
+ 1
Εν ολίγοις, το Autocar προειδοποιεί τους αναγνώστες ενάντια στον πειρασμό των φθηνών ελαστικών: “τα ελαστικά δεν πρέπει ποτέ να θεωρούνται απλά εμπορεύματα και να αγοράζονται με μοναδικό κριτήριο την τιμή. Πρόκειται για προϊόντα υψηλής τεχνολογίας, τα οποία μπορούν να εξασφαλίσουν μεγάλη διαφορά στις επιδόσεις του αυτοκινήτου σας, αποσοβώντας ακόμα και ένα πιθανό ατύχημα.”

[Image: logo_bridgestone.gif]
TURANZA T001 Σε αρμονία με τη ζωή

Ακολουθήστε το δρόμο, ακολουθήστε την καρδιά σας και ανακαλύψτε ξανά τη συναρπαστική πτυχή του ταξιδιού με τα ολοκαίνουργια Bridgestone Turanza T001. Η νέα ναυαρχίδα της σειράς ελαστικών τουρισμού σας προσφέρει άνεση, ανθεκτικότητα και φιλικές προς το περιβάλλον επιδόσεις, ενσωματώνοντας την επιτομή της τελευταίας τεχνολογίας ελαστικών της Bridgestone.




Forum Jump:

Return to TopReturn to Content