WNA

Full Version: Σύνδεση Αγιας Τριάδας με Νέα Κρήνη
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να συνδέσω
Αγία Τριάδα - Aether (#10291)
με
Nέα κρήνη - Pilafi (#10211)
10.677m απόσταση, και έχω οπτική επαφή.

Δεν είχα στο μυαλό να μπώ στο δίκτυο (για να μην έχω μπελάδες με τις IP κλπ), αλλα σε περίπτωση που σας βοηθάει να το συζητήσουμε.

Θα μπορούσε ίσως κάποιος που έχει ελεύθερο χρόνο να με βοηθήσει;
Με ενδιαφέρει να το κάνω με τον πιο οικονομικό τρόπο.

Ευχαριστώ.
Παιδια κανενα update σε αυτο το post? Ειμαι ο αδερφος του mordeth
(12-02-2014, 03:49 PM)k00kis Έγγραψε: [ -> ]Παιδια κανενα update σε αυτο το post? Ειμαι ο αδερφος του mordeth

Βλέπω κανείς από τους δύο κόμβους δεν έχει σύνδεση πουθενά?Ισχύει?
Εγώ έχω τους 10202,456 και 523,σκέψου τι θέλεις να κάνεις και το κανονίζουμε.Από οπτική επαφή είμαστε κομπλέ με κάποιους συνδυασμούς απ'οτι βλέπω.
(15-02-2014, 11:32 PM)proktor Έγγραψε: [ -> ]
(12-02-2014, 03:49 PM)k00kis Έγγραψε: [ -> ]Παιδια κανενα update σε αυτο το post? Ειμαι ο αδερφος του mordeth

Βλέπω κανείς από τους δύο κόμβους δεν έχει σύνδεση πουθενά?Ισχύει?
Εγώ έχω τους 10202,456 και 523,σκέψου τι θέλεις να κάνεις και το κανονίζουμε.Από οπτική επαφή είμαστε κομπλέ με κάποιους συνδυασμούς απ'οτι βλέπω.
Αχα, κανενας δεν ειναι πουθενα!
Θα θελαμε να γινουμε κομβοι εδω στη νεα κρηνη, ωστοσο δεν εχουμε εξοπλισμο ακομα για αυτο(θα πρεπει να συννενοηθουμε πρωτα τι και πως χρειαζεται). και απο κει και περα, θελουμε να συνδεσουμε τη νεα κρηνη με την αγια τριαδα και να μοιρασουμε και ιντερνετ μεταξυ των δυο Smile Ευχαριστω εκ τον προτερων μαν Smile