WNA

Full Version: Συνάντηση Παρασκευή 3-10 Nemesis στις 17.30
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Και για να μην ξεχνιώμαστε ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την Παρασκευή που μας έρχεται στο ίδιο μέρος την ίδια ώρα έτσι(πάνω όροφος Nemesis στις 17.30 τέρμα Λαμπράκη με έξοδο για περιφερειακή, Άνω Τούμπα
) έτσι για να τα πούμε......
Ευτυχώς κάθε φορά και περισσότεροι προχωράμε όμως.

Επίσης θα έπρεπε να ευχαριστίσουμε τον Vegas για τις χρήσιμες πληροφορίες που μας μετέδωσε περι κεραιών... έτσι λύθηκαν αρκετές απορίες.

Περισσότερες λεπτομέρειες εδώ
ζητάτε τώρα που είναι Πρόεδρος... γιατί μετά.... άντε βρείτε τον!!
(01-10-2008, 12:23 AM)pomolo Έγγραψε: [ -> ]ζητάτε τώρα που είναι Πρόεδρος... γιατί μετά.... άντε βρείτε τον!!

Κακε !
Τι εχω βρε 1-2 πρωινα λινκ κανα 2 βαν την βδομαδα και 5 αγωνες στην πιστα καρτ .
Ε δεν θα βρω χρονο και για κανα δυο κεραιες ?
αρα μπορούμε να μαζευόμαστε στην πίστα και να αλλάξει ο τόπος συνάντησης χώρος υπάρχει θέαμα επίσης........έγινε αυτοψία απο μένα και τον stargazer Big Grin
παμε πιστα? θα κοψω τον κ@@@ μου και θα ερθω. wow ετσι μπραβο να κοψουμε και καμια κοντριτσα... χεχε
γενικά είμαι μεσα για συναντήσεις στην πίστα αλλά η συγεκριμένη δεν αλλάζει τόπο
Aυτη γινεται εδω που ειπαμε (νεμεσις).
Οι επομενες θα αποφασισουμε σε αυτην.
RL θα εχεί?? η παλι θα μας ξεγελάσεις με RB Tongue Tongue Sad
(01-10-2008, 04:24 PM)panisxiros Έγγραψε: [ -> ]RL θα εχεί?? η παλι θα μας ξεγελάσεις με RB Tongue Tongue Sad

Εσύ θα έρθεις; Η θα κάνω πάλι τον ταμία; Tongue
(έφαγα 60 ευρώ για δελτία λόττο να ξες.. αύριο τζόκερ... χαχαχα)
ΥΓ.: Καν' τη πιο μικρή ρε συ την υπογραφή τρώει μισή σελίδαTongue
Θα έρθω μωρε.
Τώρα είμαι Αθήνα.Στις 23¨00 εχω τρενάκη..
οποτε αυριο πρωι θα ειμαι εκει..