WNA

Full Version: Wireless Nodes Database - Βάση δεδομένων/χάρτες τοποθεσιών Ασύρματων κόμβων
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Στην διεύθυνση http://www.wna.gr/wind
λειτουργεί βάση δεδομένων κόμβων για όσους θέλουν να προσθέσουν τους κόμβους τους.
Μπορείτε να συνδεθείτε με τον ίδιο λογαριασμό που έχετε και στο φόρουμ.
Ευχαριστώ θερμά τον wavesoft για την πολύτιμη βοήθειά του στην τροποποίηση του συστήματος login.
Συγχαρητηρια για τη καλη δουλεια παιδια.Εμ οικωδικοι ομως για να αλαξουμε καποια πραματα στο κομβο μας?Πχ εμενα δειχνει να εχει 2 λινκ ο κομβος ακομα ενω εχω 3.Και δεν μπορωνα το αλλαξω τι πρεπει να κανω?
Επειδή έχουνε μεταφερθεί κάποιοι κόμβοι τα δικαιώματα δεν έχουνε οριστεί ακόμη.
Μπορείς να κάνεις λίγο υπομονή ή αλλιώς να απευθυνθείς στον pc-killer που έχει την διαχείριση, εγώ δεν ξέρω ποιους κόμβους έχει ο καθένας...


EDIT: Η έκδοση του wind από άποψη βάσης δεδομένων είναι αυτή που είχε αρχίσει να ετοιμάζεται από τα μέλη των: WThess, SWN, Medusa, SalonicNetworks το 2005, γι'αυτό το λόγο θα δείτε διάφορους κόμβους ώσπου να ενημερωθεί σωστά.

Στους WiND admins προσθέθηκε και o wavesoft.
βαλτε δημους απο ολη την μακεδονια
(29-09-2008, 05:31 PM)geo_stef Έγγραψε: [ -> ]βαλτε δημους απο ολη την μακεδονια
Done
πιερια δν εχει
(29-09-2008, 05:49 PM)geo_stef Έγγραψε: [ -> ]πιερια δν εχει


Την πέρασα ως Νομαρχεία.
Στείλε μου σε ενα πμ αμα θες σε παρακαλώ τους Δήμους/Κοινότητες να τα περάσω.

Πέρασα στη βάση ολη την Ημαθία,Κιλκις,Πέλλα. . Wink
OK και με την Πιερία..!!!
Για οτι αλλο θέλετε να μπεί που δέν έχει περαστεί..εδώ είμαστε
Δώστε μου κι εμένα πρόσβαση να βοηθήσω.
Ok, στο δήμους κοινότητες να βάζετε μπροστά και τη νομαρχία για να μπορούν να τα βρίσκουν εύκολα. Την πανελλαδική διευθυνσιοδότηση την πόσταρα εδώ.
υπαρχει ενα προβλημα. δεν φαινεται πουθενα ο pomolo. δεν ξερω τον #αριθμο του για να μπορεσω να τον ξαναβαλω στο wind. ουτε στο αλλο forum υπαρχει. μηπως τον γνωριζει κανενας η να βαλω καποιον αλλο στην τυχη?

ευχαριστω
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9