WNA

Full Version: Συνάντηση μέσα στο Σ/Κ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Εάν ενδιαφέρεστε να κάνουμε μια συνάντηση μέσα στο Σαββατοκύριακο αυτό για καφέ/φαγητό (καμιά εκδρομούλα ίσωςWink, παρακαλώ να με ενημερώσετε έως την Παρασκευή το βράδυ για να συνεννοηθούμε και να βγει σχετική ανακοίνωση. Μπορείτε να επικοινωνείτε και τηλεφωνικά ώρες εκτός γραφείου στο τηλέφωνο του συλλόγου +30-231-220-5626 και κατόπιν πατάτε το 9.
Κυριακη κατα πασα πιθανοτητα θα μπορεσω
Προσπαθήστε να το κανονίσουμε σωστά, είναι πολλά και ενδιαφέροντα τα νέα και οι εξελίξεις τρέχουν πιο γρήγορα από εμάς... [...]
θα ειμαι κ εγω! αυριο στο λοφο στη τουμπα τι λετε?
Η συνάντηση θα γίνει αύριο Κυριακή 10 Δεκεμβρίου στις 16.00 στο καφέ bar restaurant Λόφος, ακριβώς πάνω από το τούνελ του περιφερειακού.

Για να έρθετε βγαίνετε στην έξοδο μετά του τουνελ, ερχόμενοι από ανατολικά προς δυτικά ή πριν το τούνελ αν έρχεστε από δυτικά και κατευθύνεστε στο φανάρι κατεβαίνοντας αριστερά στα Κωνσταντινοπολίτικα.
Ανεβαίνετε τέρμα πάνω προς το βουνό και θα το βρείτεSmile

Αλλιώς δείτε εδώ: http://lofos.wna.gr

Μπορείτε να με καλέσετε άμεσα στο 2312-205-626 και αμέσως μετά πατήστε το 8 και περιμένετε την προώθηση κλήσης. (κλήσεις με απόκρυψη δεν δρομολογούνται)
τελεια...
ελπίζω να έρθουν όσοι μπορούν... Smile
Μέσα και εγώ....
Συζητήθηκαν
- η αγορά γραμμής VDSL2 από τον σύλλογο ή ομάδα μελών
- η διεξαγωγή συνάντησης στην έδρα τον Γενάρη για όλες τις κοινότητες πανελλαδικά
- η αναδιάταξη του δικτύου κορμού Θεσσαλονίκης
- η έναρξη υπηρεσιών σε διαθέσιμους διακοπιστές όπως εγκατάσταση video-conference
- να μοιραστεί διαφημιστικό υλικό στο κέντρο τις πόλης