WNA

Full Version: Μποτάκια Napapijri No. 45
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Πωλούνται ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΝΗΣΙΑ μποτάκια Napapijri ανδρικά στο κουτί τους, αφόρετα, αδοκίμαστα με τα καρτελάκια τους.

Μου τα κάναν δώρο και δεν φορώ κάτι άλλο εκτός από μοκασίνια και τα asics μου...

Είναι νούμερο 45.

Τιμή: 120 ευρώ. Εννοείται ότι σε όποιον κάνουν και τα πάρει θα του φορτώσω και ΟΛΑ (ανεξαιρέτως) τα άλλα τα οποία χαρίζονται γιατί κάπως πρέπει να αδειάσω την αποθήκη ο χριστιανός για να χωρέσω 2 βαρέλια που παρήγγειλα! Big Grin

για επικοινωνία ή περισσότερες φωτό:

[email protected]

τηλ: 69.99.44.44.70
(03-11-2008, 09:26 PM)pomolo Έγγραψε: [ -> ]Πωλούνται ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΝΗΣΙΑ μποτάκια Napapijri ανδρικά στο κουτί τους, αφόρετα, αδοκίμαστα με τα καρτελάκια τους.

Μου τα κάναν δώρο και δεν φορώ κάτι άλλο εκτός από μοκασίνια και τα asics μου...

Είναι νούμερο 45.

Τιμή: 120 ευρώ. Εννοείται ότι σε όποιον κάνουν και τα πάρει θα του φορτώσω και ΟΛΑ (ανεξαιρέτως) τα άλλα τα οποία χαρίζονται γιατί κάπως πρέπει να αδειάσω την αποθήκη ο χριστιανός για να χωρέσω 2 βαρέλια που παρήγγειλα! Big Grin

για επικοινωνία ή περισσότερες φωτό:

[email protected]

τηλ: 69.99.44.44.70

Πωπω οτι πρεπει για εναν λινκα τις δυσκολες μερες του χειμωνα.
Την παρασκευη στην συναντηση
Φοραω 44 με μια χοντρη καλτσα ειναι οτι πρεπει !!!!!
(03-11-2008, 11:27 PM)Vegas Έγγραψε: [ -> ]
(03-11-2008, 09:26 PM)pomolo Έγγραψε: [ -> ]Πωλούνται ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΝΗΣΙΑ μποτάκια Napapijri ανδρικά στο κουτί τους, αφόρετα, αδοκίμαστα με τα καρτελάκια τους.

Μου τα κάναν δώρο και δεν φορώ κάτι άλλο εκτός από μοκασίνια και τα asics μου...

Είναι νούμερο 45.

Τιμή: 120 ευρώ. Εννοείται ότι σε όποιον κάνουν και τα πάρει θα του φορτώσω και ΟΛΑ (ανεξαιρέτως) τα άλλα τα οποία χαρίζονται γιατί κάπως πρέπει να αδειάσω την αποθήκη ο χριστιανός για να χωρέσω 2 βαρέλια που παρήγγειλα! Big Grin

για επικοινωνία ή περισσότερες φωτό:

[email protected]

τηλ: 69.99.44.44.70

Πωπω οτι πρεπει για εναν λινκα τις δυσκολες μερες του χειμωνα.
Την παρασκευη στην συναντηση
Φοραω 44 με μια χοντρη καλτσα ειναι οτι πρεπει !!!!!

μπαα... δεν θα σου κάνουν. είναι μεγάλο 45άρι...
Ε αστα τοτε κανενας αλλος μεγαλοποδαρος ?
Εγώ! φοράω 45-46 ανάλογα το παπούτσι..!!
Αλλά δεν μου αρέσουν πολύ οι μπότες..μου θυμίζουν πολύ τις θρυλικές μου μέρες στις ένοπλες δυνάμεις καταδρομών Tongue
ανευρέθη ο καλός χριστιανός του οποίου τα πόδια θα τιμήσουν τα Napapijri...

να δω ποιος θα παραλάβει τα υπόλοιπα... ακούς KONDOR-α???
εννοειται οτι τα εχω καπαρωσει